Pan Dan

Proč jsem se rozhodl pro službu Lenky Kaprhálové?

Již od počátku jsem věděl, že změnu chci provést pod odborným dohledem, abych se vyvaroval možných chyb a vše probíhalo optimálním způsobem.  S „dietami“ jsem předtím neměl žádné zkušenosti, vybral jsem si tak na Internetu několik kandidátů, kteří na mne působili seriózně, měli patřičné vzdělání a z jejich prezentací nebylo znát výrazné nabízení potravinových doplňků. Protože jsem předpokládal dlouhodobou spolupráci, tak jsem dvěma nebo třem i telefonicky zavolal, abych získal základní představu i z jejich mluveného projevu. Vítězně z toho vyšla Lenka Kaprhálová – a já své volby rozhodně nelituji.

Co pro mne bylo přínosem spolupráce s ní?

Již po krátké době se kromě úbytku váhy objevilo také výrazně více energie, kterou člověk během dne dříve neměl. Výrazně se zlepšila i nálada, následně i sebevědomí. Skvělá mi připadla možnost porovnávat dosažené výsledky nejen podle váhy a centimetrů, ale i za pomoci používaných přístrojů Bodystat a Kardivar, které dokáží ukázat mnohem více. Spolupráce s Lenkou Kaprhálovou však má jednu „nevýhodu“. Pokud se budete řídit podle jejich doporučení, brzy budete muset kompletně obměnit svůj šatník …

Jakou největší změnu jsem musel udělat?

V mém novém jídelníčku nezůstal kámen na kameni, prakticky vše se změnilo.  Pro mne překvapivě se jídelníček výrazně rozšířil a strava je mnohem pestřejší než moje původní. Z původního prakticky neustálého „uzobávání něčeho menšího“ během dne jsem přešel k pravidelnému a kvalitnímu stravování. Z dřívějšího takřka „nepohybování se“ jsem dospěl k 3 – 4 sportovním aktivitám týdně – a bez pohybu bych se nyní již nedokázal obejít. Ověřil jsem si však, že hubnout jde i pouze pravidelnou a rychlou chůzí.

Co bych vzkázal ostatním, kteří chtějí zhubnout?

Nejen změna stravování, ale i změna životního stylu je možná v každém věku a za každých podmínek. Pro někoho to, pravda, může být obtížnější než pro jiného. Pro mne je důležitá vedle osobní motivace i správná volba osoby, která vás úvodem této změny provede. A pak už zbývá „jen“ začít a vytrvat. Vrátit se k původnímu už po několika týdnech nebo měsících nebudete chtít.