Paní Jitka

Po nástupu na manažerskou pozici jsem přestala pravidelně cvičit, protože jsem měla jen minimum volného času.

Během několika let se moje váha, díky nulovému pohybu, stresu, sedavému zaměstnání a nezdravému životnímu stylu „nenápadně“ plíživě zvyšovala.  Poslední kapkou pro mě bylo těhotenství.

Po porodu mi zůstalo dalších několik kilo navíc a v tu chvíli jsem rozhodla, že už to tak dále nejde. Sedla jsem k internetu a prakticky na první pokus jsem našla kontakt na paní Lenku Kaprhálovou. Sice jsem na ni neměla žádné reference, ale říkala jsem, že schůzkou s ní nemohu nic zkazit.

Postupem času mohu říct, že jsem si vybrala nejlépe, jak jsem mohla a neměla bych.  J S paní Lenkou se mi výborně komunikovalo, je profesionální, chápavá, ale hlavně oceňuji její „lidský“ přístup.

Během 6 měsíců se mi podařilo zhubnout 20 kg, díky úpravě mého jídelníčku a zařazení pravidelného pohybu. Nejednalo se však o žádné drastické omezení jídla, spíš o jinou skladbu jídla, zařazení nových potravin a samozřejmě i o vyloučení některých potravin.

V současné době již svůj jídelníček nijak zásadně nehlídám, přesto stále pomalu hubnu, ale je pravda, že nadále3x týdně pravidelně sportuji.  Sport se stal současné mého života a už si ani neumím přestavit, že bych se nešla projít (Nordic Walking) nebo proběhnout.

Mám více energie než dříve, když jsem necvičila a jsem po fyzické i psychické stránce mnohem spokojenější.