Paní Lenka

Proč jsem se rozhodla pro službu Lenky Kaprhálové?

Od dětství jsem byla oplácaná, ale myslím, že nikdy ne tlustá. Po dvou dětech se najednou váha začala zvyšovat, přestávala jsem se vejít do věcí, které mám ve skříni a s blížícím se létem jsem přemýšlela, co s tím.  Poslední impuls, který mě vedl kontaktovat odbornou poradkyni, byla moje velice dobrá kamarádka, které se pod jejím vedením podařilo velice úspěšně snížit váhu. Když jsem viděla, že to jde, neváhala jsem a kontaktovala paní Kaprhálovou.

Co pro mne bylo přínosem spolupráce s ní?

Naučila jsem se pravidelně jíst, hlavně hodně zeleniny a ovoce a kombinovat vhodně potraviny. Byla jsem na začátku překvapená, kolik toho musím sníst, ale zvykla jsem si. A co bylo důležité, po přechodu na pravidelnou a vyváženou stravu, jsem přestala mít neovladatelné chutě na sladké, které ještě donedávna byly mým velkým problémem. Nutno podotknout, že jsem se také naučila několikrát týdně si jít zaběhat nebo jsem volila rychlou chůzi.

Jakou největší změnu jsem musela udělat?

Největší změnou bylo asi, že jsem se začala hýbat, běhat, chodit pravidelně několikrát v týdnu. Další změnou bylo naučit se jíst ve velkém zeleninu, moc jsem na to nebyla zvyklá. A také pravidelnost, vnést do jídla řád a ne pořád někde něco uždibovat a ochutnávat.

Co bych vzkázala ostatním, kteří chtějí zhubnout?

Pusťte se do toho, stojí to za to! Není to žádné velké odříkání, jde jen o to, vyměnit své staré návyky za nové a hlavně určitě zdravější. Odměnou Vám budou nejenom pochvaly od známých, rodiny, ale i to, že se budete cítit fajn, zlepšíte fyzickou kondici a budete mít lepší náladu. DO TOHO!!!