Paní Petra

Proč jsem se rozhodla pro službu Lenky Kaprhálové?

Pro službu paní Kaprhálové jsem se rozhodla proto, že na mě působila a stále působí velice seriózně a profesionálně.  Po četných a dlouhodobě neúspěšných pokusech zhubnout a udržet si sníženou váhu mi právě ona pomohla se stravováním, dlouhodobou redukcí tělesného tuku, zkvalitněním tělesné hmoty a hlavně se zlepšením psychické pohody a celkového životního stylu. Nikdy jsem nepatřila mezi štíhlé ženy, spíš jsem byla vždy žena krev a mléko, která stále řešila svou váhu.

Co pro mne bylo přínosem spolupráce s ní?

Naučila jsem se pravidelně jíst. Vím čeho, kolik a kdy mohu sníst, aniž bych trpěla hlady, měla výčitky či strach, že jsem se najedla a zase přiberu. Díky paní Kaprhálové jsem vnesla do svého života režim, našla jsem si sportovní vyžití, která mě baví a pomáhají mi udržovat váhu a postupně dosahovat vytyčených cílů. Paní Kaprhálová je svým přístupem ke klientovi skutečnou oporou a rádcem.

 Jakou největší změnu jsem musela udělat?

Pravidelně si vařit a přemýšlet nad skladbou potravin. Navíc jsem si koupila sporttester, pomocí něhož si hlídám během tělesných aktivit tepovou frekvenci.

Co bych vzkázala ostatním, kteří chtějí zhubnout?

Nebojte se! Pokud chcete se sebou něco udělat, změnit se, zlepšit a zkvalitnit svůj životní styl – je to panjen ve Vašich rukou. Udělejte první krok a svěřte se do rukou paní Kaprhálové, která Vám bude oporou a hlavně Vás odradí od marných a často neefektivních pokusů zhubnout, které obvykle končí osobním rozladěním, přejídáním se, nestabilní váhou a pocitem „že to zase bylo marné a k ničemu a že prostě já jsem a budu tlustá, mám to určitě dědičné“. Nikdy není pozdě se sebou začít něco dělat, Váš život máte jen ve svých rukou. Není nad to, když se cítíte dobře, psychicky vyrovnaně a vidíte, jak se ručička na váze postupně posouvá dolů.