Paní Simona

Proč jsem se rozhodl/a pro službu Lenky Kaprhálové?

Pro mě to byl v podstatě dar z nebes. V momentě, kdy jsem se rozhodla, že už se svou postavou musím opravdu něco dělat, jsem dostala možnost spolupracovat s odborníkem. A jsem za to nesmírně ráda.

Co pro mne bylo přínosem spolupráce s ní?

Přestala jsem se bát jídla! Vážně. Když chce člověk hubnout, má pocit, že by měl jíst co nejméně, ale Lenka mi rychle vysvětlila, že tak to vůbec není. Ale úplně nejlepší na Lenčině přístupu je to, že pro klienta nepřipraví dogmatický jídelníček určující, co by měl v úterý snídat a co v pátek obědvat.  Díky precizně propočítaným informacím o množství potřebných a povolených sacharidů, bílkovin a tuků si můžete dát prostě to, na co máte náladu – a co vám umožní lednička.

Jakou největší změnu jsem musel/a udělat?

Jíst pravidelně pětkrát denně a připravovat si obědy do práce. Není to taková sranda, jako si skočit někam pro bagetu. Hlavně v prvních týdnech jsem měla pocit, že neustále buď jím, nebo si připravuji jídlo nebo na něj alespoň myslím. S tou pravidelností stále občas bojuju, někdy to při pracovním nasazení prostě nevyjde, ale snažím se to poctivě dodržovat.

No a pak je tady samozřejmě velká změna v šatníku. Tři konfekční velikosti už páskem nestáhnete 🙂

Co bych vzkázal/a ostatním, kteří chtějí zhubnout?

Nezdráhejte se investovat do odborné pomoci. Kdybych si spočítala, kolik jsem během let utratila za různé nesmysly na podporu hubnutí s nulovým výsledkem… Měla jsem si zaplatit odborníka mnohem dřív, ušetřila bych spoustu peněz – a zklamání.