Paní Zuzana

Proč jsem se rozhodla pro službu Lenky Kaprhálové?

Již dlouho jsem se odhodlávala k návštěvě výživového poradce, bohužel jsem byla bezradná, koho zvolit. Nabídka dietologů na internetu je velmi široká. Paní Kaprhálovou jsem nakonec vybrala na základě velmi dobré zkušenosti mé kamarádky, navíc mě zaujaly její webové stránky – jasné, přehledné, výhodné cenové balíčky a slibovaný individuální přístup ke každému klientovi.

 Co pro mne bylo přínosem spolupráce s ní?

Hlavním přínosem byla změna mého životního stylu, uvědomění si stravovacích chyb a fatálních následků, které mé dosavadní stravovací návyky mohou způsobit, resp. již částečně způsobily. Velmi jsem ocenila její individuální empatický přístup. Řešení tohoto problému bylo pro mě velice obtížné, a to i po psychické stránce.

 Jakou největší změnu jsem musela udělat?

Zásadní změnou bylo pro mě přestat hladovět, naučit se znovu jíst (pravidelně v malých porcích) a především pochopit, že jídlo není mým „nepřítelem“.  Na základě stanoveného stravovacího a cvičebního plánu jsem ztratila nejen kilogramy a centimetry, ale zároveň se mi navrátila pohoda a životní optimismus.

Co bych vzkázala ostatním, kteří chtějí zhubnout?

Rozhodně se nebojte a navštivte odborníka, který vám bude podporou na Vaší cestě ke štíhlejší postavě a spokojenějšímu životu. Vyplatí se to! Já jsem toto měla udělat již dávno a ušetřit si tak roky trápení s neefektivními hubnoucími pokusy.