Můj příběh

Lenka-Kaprhalova-profilJmenuji se Lenka a jsem mentorka a koučka v oboru zdravého životního stylu. Diety a hubnutí mne doprovází více jak 22 let a před 5 lety jsem ze svého koníčka udělala hlavní činnost.

Moje váha se v životě vychylovala vždy podle toho, zda bylo okolo vše v pohodě. Tak jak přibývaly stresy, tlaky a nepohoda, přibývala i moje kila.

To byl také jeden z důvodů, proč jsem se vrátila zpět ke studiu a doplnila si další znalosti nejen ve výživě, ale i v biologii a chemii. Chtěla jsem vědět víc…

  • Proč když jsem ve stresu, nabírám?
  • Proč když jsem unavená, mám velkou potřebu sladkého?
  • Proč když si dám větší porci těstovin, nemůžu přestat jíst celé odpoledne apod.

Chtěla jsem mít prostě jasno!

V praxi jsem si časem ověřila, že standardní postup – snížení příjmu a zvýšení výdeje neúčinkuje na každého klienta stejně.  Nebo naopak, minimální změna ve stravování přinesla mimořádné výsledky.

Díky znalostem, které mám o fungování organizmu, se mi podařilo propojit to nejlepší, co funguje na každého. Vycházela jsem z odborných prací uznávaných biochemiků, biologů a psychologů. Před tím, než jsem vše ověřila sama na sobě jsem vypadala takto:

Na módní přehlídce   Lenka_prehlidka1   Lenka_prednaska

Výsledkem toho je, že se mi podařilo zhubnout více jak 20 kg. A to bez hladovění, či nadměrné fyzické námahy. V praxi jsem si ověřila, že tento model je nejen účinný, ale navíc při jeho dodržování stoupá vitalita a energie.

Lenka_chodi_Nordic_walking   Lenka_skace   Lenka_se_protahuje

Vím, jak se cítí člověk, který není se svým tělem spokojený.  A také vím, jak se cítí člověk, který ztrácí svá kila a získává větší sebejistotu a sebeúctu. Proto mohu nabídnout zcela ojedinělý a velmi empatický přístup.

Chcete-li se zbavit nejen nadbytečných kilogramů, ale i negativních vlivů stresu ráda Vás provedu k úspěšnému cíli.